Urodziłam się zimą 1992 roku, mój wiek metrykalny jednak nie ma najmniejszego znaczenia, bowiem za rzeczywistą datę swych narodzin (drugich narodzin, ponownych narodzin?) przyjmuję czas jesienny, kiedy to w nim, trzy lata temu dourodziłam się, dookreśliłam, dzięki rzeczywistości, która do dziś mnie zresztą otacza i dzięki sobie samej pewnie także.

Czytaj więcej...

Jacek Mianowski  - mławski rycerz znany jako Jacko z Zacisza - urodzony w Mławie w 1968 roku. Absolwent Liceum ekonomicznego w Mławie oraz Studium Informatycznego w Ciechanowie.

Czytaj więcej...

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Czytaj więcej...

Danuta Gastołek - z zawodu nauczyciel nauczania przedszkolnego i początkowego. Fotograf amator. Od 2010 roku jest członkiem Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Fotograf Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodany film... - zobacz nasz kanał...

Księgarnia

Kartka z kalendarza

Newsletter

Imię i nazwisko:
Email:

Nasi członkowie (losowo)