Marek Lisiński - urodzony w 1968 w Żurominie na ziemi mazowieckiej. Od lat związany z okolicami Mławy. Wieloletni mieszkaniec Bieżunia. Społecznik, prezes Fundacji pomagającej osobom molestowanym w dzieciństwie. Próby pisania rozpoczął 12 lat temu. Kilka jego wierszy ukazało się w tygodniku Angora.

Czytaj więcej...

Artur Dębski – urodził się w 1969 roku w Gołdapi, gdzie wychował na ul. Mazurskiej. Jest absolwentem technikum leśnego w Rucianej-Nidzie, inżynierii środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, magistrem ochrony środowiska Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Urodziła się 29.09.1989 r. w Ciechanowie, pochodzi z Zembrzusa Wielkiego, gm. Czernice Borowe. Ukończyła studia licencjackie o specjalności zarządzanie turystyką oraz magisterskie na kierunku politologia na Akademii  Humanistycznej  im. A. Gieysztora w Pułtusku. Obecnie szczęśliwa żona i mama wychowująca 3-letniego synka.

Czytaj więcej...

Irena Chylińska - urodziła się w 1943 roku. Mieszka w Mławie. Pisze wiersze, szyje techniką patchworka i haftuje makaty.


Zobacz wybrane wiersze...

 

Czytaj więcej...

Urodzony w Mławie w 1988 roku, gdzie  mieszka do dziś. Absolwent Wyższej szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Wiersze pisze od 2008 roku.

 

Czytaj więcej...

Ostatnio dodany film... - zobacz nasz kanał...

Księgarnia

Kartka z kalendarza

Newsletter

Imię i nazwisko:
Email:

Nasi członkowie (losowo)